LAHENDUSED

LAHENDUSED <


Ehituse plaanist kuni valmis rajatiseni ja töötava tehnosüsteemini on pikk tee. Selle tee läbimiseks annavad oma panuse arendajad, projekteerijad, ehitajad, hooldjad, jne erinevate ametite esindajad. Kõigil neil on erinevad kohustused ja nõudmised oma töö kvaliteetseks ning kiireks teostamiseks - eesmärk ja lõpptulemus aga üks.

Oleme valmis kõiki teid aitama, et üheskoos keeruline ja pikk protsess oleks võimalikult valutu ning tulemus nauditav nii tegijatele kui lõppkasutajatele.

Vaata järele, mida on meil teile pakkuda ja võta ühendust, et koostööd alustada. Kuna valikuid on palju, küsi julgesti lisainfot või pakkumist. 

Lisaks seadmete müügile pakume abi ja valiku tarkvarasid projekteerijatele, seadmete valikuid ja konsultatsioone arendajatele, seadmete käivitamise tuge paigaldusfirmadele ning energiatõhususele ning hoonete kulude kokkuhoiule suunatud projektide läbiviimist.

Täpsema info, konsultatsiooni ja hinnapakkumise saamiseks saada oma kontaktid ja küsimused epostile sales@nordicclima.com