ETTEVÕTTEST

ETTEVÕTTEST <


Nordic Clima põhitegevuseks on kütte-, jahutuse-, soojuspump-, automaatika-, niisutus-, kuivatus- ja ventilatsiooniseadmete ning tarvikute müük ja pakutavate kaubamärkide tutvustamine projekteerijatele, paigaldajatele, arendajatele ja peatöövõtjatele. Meie kaubamärkide/toodete valik laieneb pidevalt, ulatudes disainseadmetest lihtsate tarvikuteni, Eurovent sertifikaadiga toodetest lihtsamate ja soodsamate valikuteni. 

Ettevõte on loodud 2012 aastal ja alates sellest ajast oleme pingutanud parima teeninduse ning pakutavate kaubamärkide/toodete laiendamise nimel. Meie jaoks on oluline pakkuda oma klientidele kvaliteetseid seadmeid parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Alustades tegevust Eestist, oleme kasvanud koos oma klientidega. Tegutseme nii Baltikumis kui ka Põhjamaades.

Meie klientideks on nii väikesed kui suured ettevõtted, eraisikud kui ka projekteerijad - kõik, kes soovivad kõrge kvaliteediga, energiasäästlike ning personaalseid ja professionaalseid lahendusi. Meie partneriteks on nii töötajad, tarnijad kui ka kliendid. Koostöös suudame saavutada häid ja soovitud tulemusi kõikidele osapooltele.

Loodame, et Nordic Clima-sse koondatud teadmistega saame kaasa aidata Teie äri õnnestumisele ning olla teile parim koostööpartner tehnosüsteemide valkonnas seadmete ning tarvikute tarnijana!